Ініціатива депутатів “Нашого краю” дозволить поповнити бюджет Михайло-Коцюбинської громади на Чернігівщині

16.06.2116 06 novost myhajlo koczyubynska gromada glav - Ініціатива депутатів "Нашого краю" дозволить поповнити бюджет Михайло-Коцюбинської громади на Чернігівщині

Депутати від «Нашого краю» в Михайло-Коцюбинській громаді Чернігівської області виступили з ініціативою створення комунального підприємства задля отримання нових надходжень до місцевого бюджету. Про це повідомила депутатка селищної ради з фракції «Наш край» Тетяна Безлюдна.

За її словами, на сесії депутати селищної ради схвалили рішення про створення комунального підприємства в пункті спуску приватних човнів на річку Дніпро в селі Дніпровське. Цю ініціативу підтримали й колеги з інших політичних сил.

«За перший день роботи цього пункту до місцевого бюджету надійшло 5 тис. грн, що означає – за сезон своєї роботи підприємство суттєво поповнить місцевий бюджет», – повідомила депутатка селищної ради. Активно долучився до створення підприємства депутат селищної ради від партії «Наш край» Максим Цявка.

А от ідея створення цього підприємства належала депутату обласної ради від «Нашого краю» Олександру Демиденку. За словами Тетяни Безлюдної, його діяльність в громаді є прикладом для інших.

Сам Олександр Демиденко зазначив, що для успішного розвитку громади потрібні додаткові кошти, і завдяки злагодженій роботі їх знайшли.  «Вважаю, що ми спільно демонструємо приклад результативної діяльності депутатів рад різних рівнів – від обласної до селищної. Продовжуємо розбудовувати Михайло-Коцюбинську громаду!», – прокоментував він.

16 06 novost myhajlo koczyubynska gromada vnutr - Ініціатива депутатів "Нашого краю" дозволить поповнити бюджет Михайло-Коцюбинської громади на Чернігівщині