Ігор Желдак допоміг осучаснити одну з бібліотек Чернігова та дитсадок

06.05.20

Бібліотека – не лише для читання книг, а й територія доступу до сучасних знань та якісного спілкування. Такою зараз є бібліотека у мікрорайоні Лісковиця у Чернігові. Сучасні комп’ютер та меблі з’явилися у закладі завдяки депутату Чернігівської міської ради від партії «Наш край» Ігорю Желдаку. Торік у рамках коштів депутатського фонду він надав допомогу освітнім закладам та спортшколі обласного центру Чернігівщини.

Зокрема, Ігор Желдак 32 тис. грн спрямував на навчально-тренувальну роботу ДЮСШ «Авангард». Близько 15 тис. грн – на придбання комп’ютера для міської бібліотеки, ще 9 тис.грн витрачені на меблі для бібліотеки, а 8,5 тис. грн – на встановлення енергозберігаючих вікон у ДНЗ №3, аби юним чернігівцям було затишно і тепло у їхньому дитсадку.

Також 25 тис. грн із депутатського фонда Ігоря Желдака витрачені на матеріальну допомогу жителям Чернігова.

Матеріальна допомога надана чернігівцям на лікування, вирішення комунально-побутових питань, покращення ситуації в родинах, які опинилися у скрутному становищі.

Фракція «Наш край» у Чернігівській міській раді звітує про виконання Програми забезпечення діяльності та виконання доручень виборців депутатами міськради на 2019 рік.