Ігор Ходак, депутат Житомирської обласної ради від політичної партії “Наш край”, взяв участь в обговоренні основних напрямків наповнення бюджету Романівської громади

15.04.21photo 2021 04 15 16.17.38 - Ігор Ходак, депутат Житомирської обласної ради від політичної партії "Наш край", взяв участь в обговоренні основних напрямків наповнення бюджету Романівської громади

Представники влади і місцевого бізнесу Романівщини обговорили подальшу співпрацю та шляхи наповнення бюджету громади. Ігор Ходак , як директор підприємства “ВІВАД 09”, що є бюджетоутворюючим та найбільшим платником податків у Романівській громаді, наголосив, що в сучасних умовах варто працювати спільно.

“Якщо ми цього всі разом не зможемо зробити, самодостатність і спроможність нашої громади забезпечити власні потреби власними ресурсами буде поставлена під сумнів. А це означатиме, що така громада існуватиме недовго»,- зазначив Ігор Ходак.

70% усіх податків в громаді припадає саме на «ВІВАД 09», а це означає, що на цьому  підприємстві постійно зростає не лише обсяг  виробленої продукції, але й зарплата працівників. Ігор Ходак нагадав присутнім про важливий показник покращення роботи промислового та аграрного сектору економіки  Романівської громади – створення нових робочих місць.

” Достатньо  щомісяця створювати хоча б 2 робочих місця на кожному із підприємств у громаді,  щоб вже  за рік суттєво покращити ситуацію із працевлаштування  населення.  При цьому  найголовніше те, що поява нових робочих місць значно збільшить фінансові ресурси бюджету Романівської селищної ради. Окрім того, важливим залишається питання легалізації роботи і вихід із тіньових фінансових операцій, прозорість у роботі бізнесу – надходження до бюджету, а отже, і подальший розвиток громади”,- наголосив Ігор Євгенович.