Ігор Борзило, Київщина: Ми маємо залучати інвесторів

23.09.15Borzilo - Ігор Борзило, Київщина: Ми маємо залучати інвесторів

Ігор Борзило очолює список партії «НАШ КРАЙ» до Ірпінської міської ради. Знаний у місті бізнесмен екс-заступник міського голови Ірпеня має власне бачення розвитку міста. Він упевнений, що контрольована громадськістю забудова дасть поштовх для розвитку Ірпеня, а кошти на ремонт ЖКГ мають виділятися з бюджету.

Чому ви приєдналися до команди «НАШОГО КРАЮ» та які ідеї партії вам близькі?

Упевнений, що політичні баталії необхідно завершувати і повертатися до господарства. «НАШ КРАЙ» – партія господарників і людей справи. Найголовніше зараз – встановити мир і терміново відновлювати економіку. Ми маємо створювати робочі місця та активно залучати інвестиції, щоб подолати рецесію.

Які проблеми є найактуальнішими для Ірпеня і як ви плануєте їх вирішувати?

Багато проблем по ЖКГ: старі будівлі, комунікації та ліфти необхідно реконструювати. Але спонсорськими коштами такі проблеми не вирішити – максимум бізнесмени пофарбують під’їзд чи лавочку в дворі поставлять. Ми маємо залучати інвесторів, які податками наповнюватимуть бюджет, оскільки з наявним бюджетом неможливо оновити мережі радянських часів. Зокрема, тільки проект заміни колектора коштує 27 млн. грн.

Також мешканців Ірпеня дуже турбує хаотична забудова. Часто у нас будують будинки, але забувають про паркування, садочки та школи. Всі забудовники мають дотримуватись нормативів: не лише зводити хмарочос, вирубуючи вікові сосни, а й передбачити паркову зону, побудувати дитсадок та школу. Від такої забудови Ірпінь тільки виграє. Зазначу, що потроху ситуація змінюється: на день міста відкрили перший дитсадочок за 24 роки.

Що для вас означає бути місцевим патріотом?

Для мене це означає вболівати за рідний край: щоб він став комфортним для життя всіх ірпінчан та щоб мешканці інших міст заздрили їм. Я народився, виріс і півстоліття мешкаю в Ірпені і ніколи не зраджу рідному місту, а з допомогою команди «НАШОГО КРАЮ» ми зробимо його ще кращим.

Які свої здобутки ви готові пред’явити жителям Ірпеня?

Ще в 2014 році ми створили громадську організацію «Мій Ірпінь», яка працює на благо регіону. Ми системно займаємося розвитком спорту та залученням мешканців Ірпеня до здорового способу життя. Як спортсмену мені дуже близьке спортивне виховання молоді. Розкажу історію з власного життя. Ще в 1979 році було закрито аварійний спортзал у моїй рідній школі №2. Я тоді навчався в дев’ятому класі, серйозно займався спортивною гімнастикою і виступав на змаганнях. У 90-х обіцяли нове приміщення, але через брак коштів зал став довгобудом. Як депутат облради я обстоював завершення будівництва нового спортзалу. Нарешті в минулому році цей зал повністю реконструювали та відкрили на перше вересня. Але цього відкриття могло й не бути: через революцію та зміну влади бюджетні кошти було заморожено. Я профінансував проведення освітлення, підлогу та закупівлю обладнання.

Також опікуюся культурними проектами. Так, на центральній площі Ірпеня стоять скульптури. За моєю ініціативою відбувся мистецький пленер: шість відомих скульпторів, серед яких був, зокрема, Микола Білик, автор пам’ятника княгині Ользі в Києві, працювали під відкритим небом, а скульптури залишили Ірпеню. Подібні мистецькі заходи проводитимуться постійно. Та найважливіші справи чекають нас попереду – коли після виборів ми станемо до влади та будемо виконувати програму «НАШОГО КРАЮ».