Хмельничани висунули кандидатів до облради

28.09.15

Хмельницька обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ» визначилася з кандидатами у депутати облради

24 вересня відбулися партійні збори Хмельницької обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»: 47 делегатів з усієї області затвердили список кандидатів у депутати до Хмельницької обласної ради. За словами голови обласної організації партії Вадима Гаврішка, сьогодні в команді партії «НАШ КРАЙ» зібралися фахівці різних галузей: будівельної, фінансової, освітньої, медичної, спортивної та інших. Він упевнений, що кожен з тих, хто йде сьогодні на вибори під прапорами політсили «НАШ КРАЙ», ефективно працюватиме на благо подолян. Жодних пустопорожніх балачок і політичних гасел загальноукраїнського масштабу. Головне завдання партійців – вирішення проблем регіонального рівня, які щодня та безпосередньо хвилюють мешканців області.

«Справді, сьогодні жваво звучать найпоширеніші серед політичних сил лозунги на кшталт «піднімемо заробітну плату вчителям і лікарям». Здебільшого ними послуговуються ті партії та ті кандидати, які уже сьогодні є при владі. Відтак до них усіх виникає єдине запитання: а що ж заважало до сьогодні (приміром, депутатам Верховної Ради) підняти оту зарплату на рівні законодавчому? – каже Вадим Дмитрович. – Невже хтось повірить у те, що депу-тат районної, селищної, сільської та навіть обласної ради в силах підняти зарплату на своєму рівні? Та ніхто цього не зробить. У нас, кандидатів у депутати на місцевих рівнях, наразі інші завдання. Перед нами стоять інші виклики сьогодення».

Розвиток благоустрою населених пунктів, якісні комунальні послуги, доступна освіта, фахова та вчасна медична допомога – саме ці питання перебувають у компетенції органів місцевого самоврядування. І саме на них сьогодні робить акцент подільська команда політичної партії «НАШ КРАЙ».

«Кожен житель нашого краю має право на те, аби зробити власний – свідомий та обдуманий вибір щодо того, кому із кандидатів делегувати повноваження. Адже саме він, зрештою, представлятиме їхні інтереси на всіх рівнях місцевої влади – від далекого забутого села до обласного центру. Саме команда політичної партії «НАШ КРАЙ» – це команда професіоналів, котрі роками стоять на принципі місцевого патріотизму і щодня не словами, а власною працею роблять життя хмельничан кращим».