Громовий: Важливо залучати до “Нашого краю” активних закарпатців, які мають ідеї для розвитку своїх громад

22.12.17unnamed file 2 - Громовий: Важливо залучати до "Нашого краю" активних закарпатців, які мають ідеї для розвитку своїх громад

На цьому наголосив очільник Закарпатської обласної партійної організації політичної партії «Наш край» під час обласної конференції. Підсумки роботи у 2017 році, переобрання голови обласної організації та членів Ради – такі питання були на порядку денному конференції у п’ятницю, 15 грудня, в Ужгороді, повідомляє прес-служба партії.

Перш за все учасники конференції заслухали звіт голови регіональної організації Антона Громового. Очільник партії зазначив, що у 2017 році «Наш край» збільшив кількість своїх прихильників, що засвідчили ряд виборів до органів самоврядування декількох об’єднаних територіальних громад. Зокрема, йдеться про депутатів, які увійшли до Іршавської міськради. Осінні вибори в Баранинську громаду на Ужгородщині теж показали прихильність виборців до Нашого краю. За кількістю новообраних депутатів до Баранинської сільради партія посіла другу позицію, обігнавши неодноразових лідерів виборчих кампаній минулих років.

Відтак учасники конференції обрали новий склад Ради Закарпатської обласної партійної організації. До її складу увійшли представники більшості районів та міст Закарпаття, а саме Антон Громовий, Іван Синетар, Володимир Химинець, Мирослав Калинич, Іван Білащинець, Михайло Гафинець, Йосип Дрошковці та Юрій Примич.

У зв’язку із закінченням терміну повноважень переобрали і голову  обласної партійної організації. Одноголосним рішенням учасників конференції очільником знову обрано Антона Громового.

«Ми й надалі працюватимемо над подальшим розвитком районних та міських організацій. Адже завданням партії у Закарпатті залишається збільшення кількості представників у органах самоврядування області усіх рівнів, які працюватимуть на благо краю. Тому важливо залучати до наших лав активних закарпатців, які мають ідеї для розвитку своїх міст, сіл та займають чітку громадянську позицію. Реальні результати у роботі  наша політична сила показує уже нині. Краяни мають бачити, що ми працюємо на благо закарпатської громади. Саме їм давати оцінку нашій роботі», підсумував керівник обласної організації Антон Громовий.