Громада Київщини сильна професіоналами

06.10.15

У громаді, як у родині. Таке гасло нашого краю – Українки. Це гасло вже 10 років поспіль успішно втілюється в життя. Фестиваль дворів, конкурси на кращий квітник і краще оздоблення балконів, «Людина року», «Молода людина року», «Громадський бюджет», «Громадські ініціативи», нещодавно запроваджений Інститут третього віку – це програми, що мають давню прописку в місті. Вони консолідують, згуртовують громаду, не дають «розгулятися» популізму та поверхневому спрощеному погляду на всі процеси в місті.

Кандидати у депутати від «НАШОГО КРАЮ» – професіонали і прагматики, саме вони втілюють популярні і конче необхідні місту програми. Саме їм доведеться втілювати в життя важку, але таку необхідну державну програму об’єднання громад.

Патріотизм. Професіоналізм. Моральність. Саме такі якості притаманні кожному з них. Це професіонали високого ґатунку.

Як лідер міської організації «НАШОГО КРАЮ» Катерина Проценко впевнена, що всі вимоги життя такою дружньою командою можна подолати! Командою громади!

ЦЕНТР МУНІЦИПАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Працює згідно з реєстром послуг, які відповідно до повноважень та в межах чинного законодавства надають органи місцевого самоврядування. Відповідно до кожної послуги розроблено інформаційну картку, що містить порядок отримання послуги, юридичні підстави, перелік документів, які подаються громадянином, вартість послуги (чи безкоштовно), а також про можливість оскарження дій персоналу. Для зручності громадян розроблено формуляри для заповнення. Уся ця інформація розміщується на стендах Центру та на сайті міської ради.

Також для зручності відвідувачів створено дитячий куточок, для дорослих – свіжа преса, передбачені зручні місця для очікування прийому. Здійснити необхідні платежі також можна на місці. Для цього у Центрі працює відділення банку.

Інфобокси, встановлені на першому поверсі виконкому, надають доступ до джерел важливої інформації, серед яких міський портал, довідник міських і районних служб та організацій, перелік послуг, а також Інтернет.

У Центрі крім спеціалістів виконкому ведуть прийом виїзні служби Обухівського району: спеціалісти Управління соціального захисту населення, спеціалісти ПАТ «Київобленерго».

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

Впроваджено у виконкомі в 2008 році. Завдяки автоматизованій системі діловодства громадяни можуть у будь-який момент прослідкувати, на якому етапі знаходиться його звернення, оскільки всі звернення та пропозиції від громадян потрапляють до електронного реєстру. Крім того, система має і функцію нагадування за терміном виконання документів, що дає можливість виключити людську складову. Коли термін виконання настає, система нагадує про це, таким чином терміни виконання документів відповідають нормам законодавства.

Поетапна комп’ютерна реєстрація процесу розгляду документів працівниками Центру дає змогу швидко відслідковувати та відповідно реагувати на факти корупційної діяльності у тому разі, якщо такі буде зафіксовано.

Електронний архів системи має зручну структуру каталогів і функцію автоматичного сортування оброблених документів. Також система дає змогу сформувати архів документів не лише поточного листування, з моменту впровадження системи, а й занести та відсортувати листування і нормативну базу попередніх років.

СALL-ЦЕНТР

У Центрі також працює цілодобова служба реагування call-центр. Зателефонувавши за коротким номером 2-00-00, кожен мешканець може донести інформацію про наявну проблему безпосередньо до міського голови та отримати результат. Крім того, під час звернення до call-центру громадянин одразу отримує якісну консультацію, що дає змогу вирішити питання швидше та запобігти накопиченню проблем. У call-центрі діє зворотній зв’язок із заявниками. Заявка знімається з контролю тільки після підтвердження заявником про виконання.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ISO 9001:2008

Діє у виконавчому комітеті Української міської ради з 2008 року. На вимогу цього міжнародного стандарту розроблено найважливіший документ – Настанову з якості. В ній наведено перелік процесів та осіб, відповідальних за їх виконання, а також повний реєстр послуг виконавчого комітету міської ради. На кожну послугу розроблено інформаційну картку, в якій зазначено інформацію для її отримання: перелік документів, які необхідно подати, куди і до кого звертатися та в який термін вона надається. Кожного року зовнішніми аудиторами проводиться аудит системи якості за стандартом ISO 9001:2008, за допомогою чого відбувається невпинне вдосконалення надання послуг мешканцям міста.

УСПІШНА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ «КРАЩІ ПРАКТИКИ»

У 2012 році виконком Української міської ради взяв участь у конкурсі Ради Європи «Кращі практики». У номінації «Ефективне управління та надання громадських послуг» було здобуто І місце з практикою «Утворення центру муніципальних послуг».

ІНТЕРНЕТ-ПРИЙМАЛЬНЯ

З 2014 року у виконкомі функціонує Інтернет-приймальня. Це дає можливість поставити запитання, звернутись з пропозицією або з аписатись на особистий прийом до міського голови в режимі он-лайн. Для цього потрібно лише заповнити форму, яку розміщено на міському сайті Українки.