Гранатуров: Співпраця з ОБСЄ показник нашої відкритої політики

25.05.17unnamed 7 1 370x250 - Гранатуров: Співпраця з ОБСЄ показник нашої відкритої політики

Співголова Всеукраїнської політичної партії «Наш край», міський голова міста Миколаєва 2013-2015 рр. Юрій Гранатуров зустрівся з представниками спеціальної моніторингової місії в Україні Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ).

Як підкреслив співголова партії, «Наш край» завжди відкритий до будь-якого конструктивного співробітництва з міжнародними організаціями, місія яких спрямована на збереження миру, забезпечення безпеки і захисту прав людини.

«Наш край» став першою політичною партією на Миколаївщині, з якої зустрілися представники ОБСЄ. Сам факт початку нашої співпраці демонструє не тільки вагоме становище «Нашого краю» на політичній карті країни, а й дозволяє нам познайомити таку поважну інституцію як ОБСЄ з принципами роботи нашої політичної сили. Переконаний, що і інші партії, які представлені у Миколаєві, наслідуватимуть наш приклад і продемонструють таку ж відкритість», – зазначив Юрій Гранатуров.

Ключові моменти, які були порушені під час зустрічі, стосувалися захисту прав людини, ефективності проведення реформи децентралізації в Україні, виборів в об’єднаних територіальних громадах, а також співпраці різних політичних сил в регіоні.