Городнянська міськрада затвердила звернення щодо не підвищення тарифів

12.02.21

Депутати Городнянської міської ради затвердили ініційоване «Нашим краєм» звернення щодо не підвищення тарифів. Як повідомила секретар міської ради Світлана Більська (представниця «Нашого краю») відповідне рішення схвалено під час чергової сесії міської ради.

«Міськрада схвалила звернення до центральних органів держави щодо врегулювання питань, пов’язаних з тарифоутворенням, оскільки зростання вартості газу й електроенергії для побутових споживачів негативно позначається на добробуті людей», – зазначила Світлана Більська.

Також депутати фракції «Наш край» затвердили бюджетні і земельні питання. Внесено зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Городнянської міської ради та затверджено його в новій редакції.

На сесії прийнято рішення про клопотання перед Чернігівською районною радою про передачу структурних підрозділів КНП «Городнянський ЦПМСД» разом із закріпленим майном та медичним обладнанням до «Чернігівського районного Центру ПМСД». Це стосується фельдшерських пунктів сіл, що увійшли до Седнівської територіальної громади.