Голова виконкому Миколаївської обласної організації «Нашого краю» Юрій Кормишкін закликав перевізників дотримуватися температурного режиму

28.07.17

Голова постійної депутатської комісії з питань АПК, депутат Миколаївської обласної ради від «Нашого краю» Юрій Кормишкін закликав всіх аграріїв, підприємців, які займаються вантажоперевезеннями, дотримуватися температурного режиму.

Він наголосив, що при температурі +28 градусів на всіх автодорогах загального користування Миколаївської області з 8:00 до 23:00 обмежено рух великовантажного транспорту (вагою понад 24 тонн і навантаженням на вісь понад 7 тонн).

За словами Кормишкіна, дотримання температурного режиму є вкрай необхідним, інакше всі зусилля по ремонту доріг зійдуть нанівець.

“Дороги потрібно і будувати, і берегти. Оскільки на сьогоднішній день стовпчики термометрів переступили далеко за 28 градусів, власники вантажівок мають дотримуватися температурного режиму”, -зазначив він.

Глава аграрної комісії вважає правильним, що в Миколаївській облдержадміністрації вирішили забезпечити додаткове чергування екіпажів патрульної поліції на Херсонському та Баштанському напрямках, які визначені як найбільш проблемні.