Голова Миропіля на Житомирщині провела нараду соцслужб громади

17.01.22soczsluzhby narada - Голова Миропіля на Житомирщині провела нараду соцслужб громади

У Мирополі Житомирської області відбулася робоча нарада соціальних служб громади. Захід пройшов під головуванням селищного голови від «Нашого краю» Світлани Власюк.

Участь у заході взяли: Катерина Гончарук, керівник служби у справах дітей, Олена Сидоренко начальник центру надання адміністративних послуг, Тетяна Вербенець директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

На нараді обговорили напрямки роботи на 2022 рік та розглянули питання щодо роботи з надання адміністративних послуг відділом ЦНАП у сфері соціального забезпечення населення громади, а також акцентували увагу на основних напрямках роботи служби у справах дітей впродовж року.

Учасники заходу оцінили стан соціального обслуговування громадян Миропільської громади та визначили пріоритетні напрямки роботи КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

Підбиваючи підсумки наради Світлана Власюк надала рекомендації та доручення керівникам служб та наголосила на необхідності виконання ними їхніх повноваженнях.