Голова Миропільської селищної ради  від “Нашого краю” зустрілася з жителями громади для вирішення актуальних питань

07.04.21

Світлана Власюк- голова Миропільської селищної ради від політичної партії “Наш край” зустрілася з жителями сіл Малої Козари та Пилипів  Романівського району на Житомирщині. Під час зустрічі були обговорені нагальні питання населених пунктів- овітлення вулиць, ремонт доріг, забезпечення Інтернетом.

В результаті тісної співпраці зі старостою Володимиром Назаруком та  виконавчим директором ТОВ “Єлісейські поля” були організовані роботи з грейдерування, підсипання доріг та вулиць в обох населених пунктах.  Окрім того, закінчені роботи з  освітлення вулиць та на етапі завершення процедура відкриття транспортного сполучення – Миропіль – М. Козара – Миропіль –  Романів – Житомир. Обговорили також шляхи забезпечення віддалених населених пунктів Інтернетом. За словами Світлани Власюк, це питання прораховується фахівцями та буде вирішено найближчим часом.

photo 2021 04 08 11.50.53 1024x768 - Голова Миропільської селищної ради  від "Нашого краю" зустрілася з жителями громади для вирішення актуальних питань