Голова Коростенської міської ради від «Нашого краю» ініціював скликання позачергової сесії через необґрунтовані тарифи

21.01.21

За розпорядженням Володимира Москаленка, голови Коростенської міської ради восьмого скликання, 14 січня відбулась  позачергова  сесія, на якій депутати звернулись до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України  щодо недопущення зростання тарифів на енергоносії для населення.

Через економічну кризу, пов’язану з пандемією коронавірусу, рівень бідності та безробіття  невпинно зростає. Додаткове підвищення цін на енергоносії перетворюється на чинник дестабілізації ситуації в країні та веде до політичної нестабільності та соціальної напруженості .

Депутати закликають владу  відмовитись від намірів подальшого підвищення тарифів, забезпечити державне регулювання цін на природний газ та повернутись до умов і формули нарахування субсидій для домогосподарств, що діяли до травня 2018 року.

photo 2021 01 21 12.56.51 - Голова  Коростенської міської ради  від «Нашого краю» ініціював скликання позачергової сесії через необґрунтовані тарифи photo 2021 01 21 13.02.32 - Голова  Коростенської міської ради  від «Нашого краю» ініціював скликання позачергової сесії через необґрунтовані тарифи photo 2021 01 21 13.02.35 - Голова  Коростенської міської ради  від «Нашого краю» ініціював скликання позачергової сесії через необґрунтовані тарифи