Голова КМДА часів Революції гідності іде на вибори у столиці з «Нашим краєм»

22.09.15

Володимир Макеєнко, який очолював КМДА з січня до березня 2014 року, балотуватиметься у мери Києва та очолить список партії «Наш край» на виборах до Київради. Про це він заявив на прес-конференції у вівторок, 22 вересня.

Як відзначив Володимир Макеєнко, у своїй роботі він має намір зосередитись на бюджеті столиці. «Місту сьогодні необхідні нові дитсадки, мінімум одна станція метро щороку. Я знаю, як працювати із грошима, бо довгий час був членом парламентського бюджетного комітету. Гроші, які заробляє столиця, мають залишатись у місті», – відзначив Володимир Макеєнко. Він також зауважив, що його команді вдалось забезпечити безперебійну роботу міських служб під час трагічних подій на Майдані, тож Київ і надалі має залишатися зразком стабільності.

Говорячи про те, чому його вибір пав саме на «Наш край», Володимир Макеєнко відзначив, що у цій політичній силі зібрались люди з управлінським та господарським досвідом. «Багатьох із них я добре знаю особисто, і можу сказати, що в компанії таких людей не соромно працювати», – заявив політик.

Співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак у свою чергу відзначив, що Володимир Макеєнко має багатий управлінський та дипломатичний досвід, а саме ці якості необхідні для успішної роботи міського голови.

Нагадаємо, Володимир Макеєнко – народний депутат шести скликань, 25 січня 2014 року призначений головою Київської міської адміністрації. У лютому 2014-го, в розпал Революції гідності, заявив, що жодна влада не вартує людських життів. Після чого оголосив про вихід з Партії регіонів і намір нести особисту відповідальність за життєдіяльність Києва. Звільнений з посади 7 березня 2014 року.