Галина Шиманська, Житомирщина: Команда освітян, які об’єднались під стягом «НАШОГО КРАЮ», зможе змінити сферу освіти

04.10.15Shumanska - Галина Шиманська, Житомирщина: Команда освітян, які об’єднались під стягом «НАШОГО КРАЮ», зможе змінити сферу освіти

Кандидат у депутати Житомирської міської ради від партії «НАШ КРАЙ» розповіла про створення належних умов для дітей та педагогів.

Ви вперше будете брати участь у виборах у статусі кандидата?

Так, цього року я і мої колеги – педагоги-дошкільники вперше йдемо на вибори. Цей крок дуже виважений і свідомий. Звісно, йому передували і роздуми, і певні сумніви. Ми зважилися і прийняли цей виклик. Наші мотиви і мета – забезпечити достойне і достатнє представництво освітніх закладів у депутатському корпусі міста.

Хто вплинув на ваш вибір?

На мою думку, всі справи починаються з керівника. Для мене, для моїх колег-дошкільників, які є у команді «НАШОГО КРАЮ», це Володимир Дебой. Професіонал, лідер, людина, яка може повести за собою, яка власним прикладом утверджує принципи моралі та справедливості. Пропозиції йти від різних партій були, але ми вирішили бути саме в партії «НАШ КРАЙ», бо віримо в її лідерів, в її силу, в її перемогу.

Що, на вашу думку, є запорукою успіху?

Запорукою успіху для мене, для моїх колег є командний підхід до будь-якої справи. Один у полі не воїн. Тут створився потужний, професійний, партійний колектив – колектив однодумців, який з півслова розуміє кожну ідею, кожне починання. Запорука успіху – постійний рух уперед, бажання бути потрібними людям, допомагати їм, творити добро і отримувати від цього справжню насолоду.

Що наснажує передусім?

Наші заклади – то справжні храми науки, які надихають, додають сил, впевненості, спонукають до творчості. Ми заряджаємося енергією від своїх вихованців, їхніх батьків, працівників. Але, звичайно, найбільше надихають діти і розуміння, що ми робимо найважливішу справу на землі.

Якби у вас була змога кардинально змінити щось у дошкільній освіті, з чого б розпочали?

Звичайно, зі створення належних умов для дітей, педагогів, працівників закладів. Також нам необхідна нова законодавчо-нормативна база, яка б відповідала вимогам сьогодення.

З якою політичною програмою ви йдете на вибори?

У програмі партії «НАШ КРАЙ» є десять чітких кроків. Нам дуже близький крок восьмий – «Здоровий та розумний рідний край». Якщо ми його повністю реалізуємо, наш край невпізнанно зміниться у кращий бік. Ми будемо представляти та захищати інтереси освітян і закладів освіти, докладати зусиль для розвитку освітянської сфери.

ПРО КАНДИДАТА

Галина Шиманська

Завідувач дошкільного навчального закладу №39 міста Житомира. Учасниця всеукраїнських та міжнародних семінарів, науково-практичних конференцій, Школи новаторства. Голова міського та обласного осередків Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти».