Галина Булавка, Дніпропетровщина: Наше головне багатство – люди. І найперше, що повинна зробити влада, – відновити довіру людей

17.09.15

Голова Дніпропетровської міської організації політичної партії «НАШ КРАЙ», виконувач обов’язки міського голови Дніпропетровська Галина Булавка розповіла про команду, з якою йде на місцеві вибори, про своїх однодумців і проблемах області.

Розкажіть, будь ласка, про команду, з якою ви йдете на вибори.

Команда політичної партії «НАШ КРАЙ», члени якої балотуються до міської ради Дніпропетровська, складається з депутатів, науковців, підприємців, волонтерів, завдяки яким у складний для країни час, пов’язаний з військовою агресією на сході України, вдалося забезпечити не лише спокій і стабільність в регіоні, а й захист переселенців з окупованих територій. Дніпропетровськ сьогодні вважається центром волонтерського руху в Україні. І в цьому чимала заслуга депутатів Дніпропетровської міської ради Олексія Салкача, Вадима Гетьмана, Дмитра Щербатова, які займаються питаннями виділення земельних ділянок воїнам АТО і представникам соціально вразливих категорій громадян, а також Людмили Малишевої, заслуженого економіста України, радника міського голови на громадських засадах, яка 25 років перебувала на держслужбі в сфері гуманітарно-просвітницької діяльності. Всі вони професіонали високого рівня, а головне – небайдужі до проблем громади. На мою думку, це найголовніше.

Що ви вважаєте найголовнішим досягненням вашої команди?

Хотіла б розпочати з того, що за останні півтора року всі ми пройшли через нелегкі випробування. Наша область стала центром підтримки постраждалих у зоні АТО та їхніх сімей. З огляду розвитку волонтерського руху Дніпропетровщина виявилася найактивнішим регіоном. Депутатам міської ради, які сьогодні складають ядро команди «НАШОГО КРАЮ» в місті, вдалося реалізувати комплексну програму «Сім’я героя». Ми вирішували питання реабілітації, забезпечення житлом, виділення земельних ділянок тощо. Старалися, щоб всі постраждалі і тимчасово переміщені особи зі сходу країни, а їх у нашому регіоні сьогодні близько 30 тисяч, відчули соціально-психологічну, матеріальну та духовну підтримку з боку держави.

Цього року ми також почали активно розвивати комунальний електротранспорт. Були проведено тендери на закупівлю 20 тролейбусів. У планах на 2016 рік — придбання ще 80 тролейбусів, проїзд в яких коштує 1 грн. 50 коп.

Однією з найважливіших проблем є безпека жителів нашого міста. Тому ми прийняли програму «Безпечне місто», в рамках якої буде створено єдиний центр контролю за безпекою в місті. Наразі встановлюється програмне забезпечення світового рівня, таке як у Берліні та Лондоні. У Дніпропетровську встановлено понад 200 відеокамер, а до кінця року їх стане ще на 1500 більше. Завдяки програмному забезпеченню ми зможемо контролювати безпеку на найвищому рівні. Цей проект реалізується спільно з обласним управлінням МВС України.

Чи збираєтеся ви особисто балотуватися на посаду міського голови, і якщо так, то що вас до цього спонукало?

Найголовніше для мене – завершити розпочаті програми, про які я говорила. Це рішення було непростим, я довго вагалася… Майже щодня спілкуюся з простими громадянами, регулярно проводжу прийоми. І коли я відчула, що потрібна людям, як багато ще треба зробити, щоб завершити наші спільні справи, вирішила долучитися до виборчого процесу.
Я маю тридцятирічний досвід роботи. Майже все життя присвятила державній службі в основному на керівних посадах. А це все робота з людьми, щоденне вирішення їхніх проблем. Вважаю, що найголовніше наше багатство – люди. І найперше, що сьогодні повинна зробити влада, – повернути довіру людей.

Чому ви вибрали партію «НАШ КРАЙ»?

У цій партії я зустріла однодумців, реальних лідерів місцевого самоврядування, які ставлять за головну мету захист інтересів рідного краю.