Фракція партії «Наш край» в Миколаївській міськраді вимагає виплатити зарплату педагогам

23.02.18

Фракція партії «Наш край» в Миколаївській міській раді виступає з вимогою до виконавчої влади – в найкоротші терміни знайти в міському бюджеті кошти в сумі 20 млн грн на виплату в повному обсязі зарплат педагогам, з урахуванням всіх стимулюючих надбавок, передбачених чинним законодавством України. Про це говориться в заяві фракції, повідомляє  прес-служба обласної організації партії.

Депутати фракції впевнені, що неприпустимо залишати вчителів в жебрацьких умовах роботи і життя.

«Закликаємо колег-депутатів зібратися на позачергову сесію Миколаївської міської ради та прийняти єдино правильне рішення про поповненні провалених Міністерством освіти України зобов’язань щодо своєчасної гідної та повної оплати праці педагогічним працівникам міста Миколаєва. Неприпустимо, декларуючи 2018 рік пріоритетним у сфері освіти, залишати вчителів в жебрацьких умовах роботи і життя. Через неорганізованість і безвідповідальності керівників міського управління освіти не повинні страждати десятки тисяч тих людей, які виховують і навчають наших дітей», – йдеться в повідомленні.

Як відомо, сьогодні в Миколаєві на зарплату вчителям не вистачає 41 млн гривень, їм пропонують йти у відпустку за свій рахунок.