Фракція «Нашого краю» у Чернігівській облраді виступила за збільшення допомоги добровольцям-учасникам АТО

23.08.17

Фракція «Нашого краю» у Чернігівській обласній раді на черговій сесії схвалила низку важливих питань. Одним з них стало виділення матеріальної допомоги бійцям-учасникам АТО, які воювали у складі добровольчих формувань.

Депутати внесли зміни до існуючої програми та виклали її у новій редакції, назвавши “Програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та бійців-добровольців у Чернігівській області на 2017-2018 роки”. У поданому проекті рішення закладалася сума допомоги ветеренам-добровольцям у сумі 3 тис.грн. Але на засідання обласної ради прийшли учасники АТО і попросили збільшити суму допомоги до 5 тис.грн. За цю ідею проголосувала фракція «Наш край» у повному складі.

Також під час чергової сесії депутати «Нашого краю» підтримали виділення додаткових коштів на ремонти доріг області, створення нового комунального підприємства «Надра Чернігівщини», що відповідатиме за раціональне використання природних ресурсів та унеможливить незаконну розробку корисних копалин у регіоні.

Депутати «Нашого краю» підтримали звернення до центральних органів влади щодо збереження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, а також звернення щодо скасування окремих законодавчих актів, які обмежили право громадян на особисте селянське господарство.

Свої депутатські запити до обласної ради подали депутати «Нашого краю» Ірина Грозенко щодо ремонту автодороги Ніжин – Лосинівка через с. Погребець та Валентин Мельничук – щодо реставрації надгробного пам’ятника гетьману України Кирилу Розумовському у Батурині.

Крім того, фракція «Наш край» у Чернігівській облраді поповнилася черговим депутатом – до її складу увійшла підприємець Людмила Андрієвська. Вона увійшла до складу постійної комісії з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин Чернігівської обласної ради.

Як зазначила керівник фракції «Наш край» в обласній раді Ольга Чередник, у своїх рішенннях депутати орієнтуюються на запити і потреби жителів регіону.