Фракція «Нашого краю» в Почаївській міськраді на Тернопільщині взяла шефство над харчуванням пацієнтів районної лікарні

04.02.22pochayiv - Фракція «Нашого краю» в Почаївській міськраді на Тернопільщині взяла шефство над харчуванням пацієнтів районної лікарні

Фракція політичної партії «Наш край» в Почаївській міській раді, що на Тернопільщині, взяла шефство над харчуванням пацієнтів та медичного персоналу Почаївської районної лікарні. Сьогодні медзаклад отримав першу партію гуманітарної допомоги. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив місцевий депутат від «Нашого краю» Микола Остапчук.

«Почаївська лікарня у критичній ситуації. Фінансування закладу практично на нулі. До нас звернулися медики з проханням про допомогу. Станом на вчора у лікарні закінчувалися навіть харчі для хворих. Дякую усім небайдужим, хто відгукнувся, і з радістю звітую про те, що все необхідне для харчування хворих та медперсоналу нині доставлено і відвантажено на склад медзакладу», – написав депутат.

Зокрема, до медичного закладу привезли овочі, фрукти, крупи та олію. Цих продуктів, за словами обранця, повинно вистачити на кілька тижнів. Однак питання системного постачання продуктів у лікарню залишається не вирішеним. Тож Микола Остапчук пообіцяв, що ця допомога не буде одноразовою і закликав усіх небайдужих долучатися та допомагати медикам в міру своїх можливостей.

«Фракція «Наш край» в Почаївській міській раді бере це питання під свій постійний контроль, ми будемо регулярно збирати і передавати гуманітарну допомогу для нашої лікарні. Просимо усіх небайдужих долучатися. Давайте допоможемо тим, хто щодня допомагає нам і нашим рідним», – закликав Микола Остапчук.

Оскільки медичний заклад досі не отримав фінансування від НСЗУ, то грошей немає ні на продукти, ні на ліки, ні на зарплати медичних працівників. Більше того, ковідне відділення Почаївської лікарні, яке досі було опорним, цьогоріч перевели у статус «Інфекційного з правом приймати ковідних хворих», тож і ковідних надбавок медичному закладу очікувати не доводиться.