Форум активу партії «Наш край» пройшов у Батурині на Чернігівщині

05.12.16IMG 8451 - Форум активу партії «Наш край» пройшов у Батурині на Чернігівщині

IMG 8451 300x200 - Форум активу партії «Наш край» пройшов у Батурині на ЧернігівщиніОбласний форум активу політичної партії «Наш край» пройшов у Батурині на Чернігівщині. Його учасниками стали співголова партії Олександр Мазурчак, керівники фракцій «Наш край» у Чернігівській міській та обласній радах, відповідно, Олександр Соколов і Ольга Чередник, кандидати на посади голів та у депутати об’єднаних територіальних громад, де вибори відбудуться 11 та 18 грудня. Всього у Батурині зібралися понад 100 активістів політичної сили, що послідовно відстоює децентралізацію.

За словами О.Мазурчака, «Наш край» – це єдина партія, яка постійно відстоює інтереси місцевого самоврядування. «Ми за те, щоб були сильні громади. Будуть сильні громади – буде сильна держава. Для нас важливо, щоб процес децентралізації відбувався ефективно й правильно», – наголосив співголова «Нашого краю».

Кандидат на посаду Лосинівського селищного голови, керівник регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад України Ірина Грозенко зазначила, що у процесі створення громад чи не щоденно доводиться витримувати протидію влади. «Сьогоднішня влада – противник створення об’єднаних громад, вона не хоче втрачати контроль над громадами, які є», – констатувала І.Грозенко. Водночас, вона висловила сподівання, що ситуація зміниться, і парламент нарешті схвалить 10 законопроектів, вкрай необхідних для діяльності об’єднаних громад. Вони стосуються повноважень старост, розпорядження землями, що знаходяться поза межами громад, інших актуальних питань.

Голова Кіптівської ОТГ Володимир Кучма, що вже успішно працює рік,  також поділився – обласна влада декларує підтримку децентралізації, а насправді нічого не допомагає. Незважаючи, що Кіптівська сільрада розташована над автодорогою до Києва, за рік до В.Кучми не заїхав, ані голова ОДА, ані голова обласної ради, аби дізнатися, як працює об’єднана територіальна громада, які її проблеми і потреби.

На завершення О.Чередник зачитала резолюцію форуму. У документі, зокрема, зазначається, що «Наш край» та об’єднані громади стоять на заваді політичних мародерів». «Присутність депутатів від «Нашого краю» у складі рад об’єднаних громад – гарантія чесної децентралізації в інтересах людей. Наша підтримка сильних ОТГ вибиває ґрунт з-під ніг обласних та районних корупціонерів у частині розподілу бюджету», – йдеться у резолюції. Учасники форуму проголосували за підтримання резолюції.

IMG 8351 1024x683 - Форум активу партії «Наш край» пройшов у Батурині на Чернігівщині IMG 8363 1024x683 - Форум активу партії «Наш край» пройшов у Батурині на Чернігівщині