Фельдман: Головна мета партії «Наш край» – мир, єдність і стабільність в Україні

14.09.15

Основною метою діяльності партії «Наш край» є забезпечення миру, єдності та стабільності України задля добробуту її громадян. Про це на форумі заявив співголова партії «Наш край», народний депутат України Олександр Фельдман, представляючи склад харківської організації партії.

«Мир, єдність і стабільність в Україні – наша головна мета. Реалізувати її можуть не політичні популісти, а розумні прагматики», – сказав співголова партії. Олександр Фельдман зазначив, що основна ідеологія політичної сили полягає у здоровому регіональному егоїзмі. «Саме він є запорукою економічно процвітаючих регіонів, і як наслідок – сильної успішної країни в цілому. Ми йдемо на вибори, щоб забезпечити високі стандарти життя людям», – повідомив народний депутат.

До складу харківської організації політичної партії «Наш край», представленої під час форуму, увійшли досвідчені та висококваліфіковані управлінці, менеджери, підприємці.

Нагадаємо, що у регіонах України тривають форуми партії «Наш край», під час яких проходить презентація партійних команд, що братимуть участь у місцевих виборах. Учасниками форумів є мери міст, депутати місцевих рад, представники громадськост. Форуми партії «Наш край» вже відбулися у Вінницькій, Запорізькій, Кіровоградській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях, а також у місті Маріуполь. Сьогодні форум лідерів «Нашого краю» проходить у Львові.