ФАПи у селах громад необхідно зберегти, – депутат обласної ради від «Нашого краю»

02.04.21

Депутати Чернігівської обласної ради Сергій Баришовець (голова обласного осередку партії «Наш край»), Ірина Грозенко (керівниця Ніжинської районної партійної організації) та Наталія Копиця провели зустріч із активом міста Ніжин, під час якої обговорили актуальні питання життєдіяльності громади. Також у зустрічі взяв участь народний депутат України Борис Приходько.

Наразі жителів міста хвилює зміна постачальника тепла, хоча й опалювальний сезон уже завершується. Компанія «Ніжинтепломережі» має значну заборгованість за спожитий газ і міська рада не продовжила договір оренди з підприємством. Як варіант вирішення цього питання ніжинцям запропонували розпочати співпрацю із компаніями, що працюють на альтернативних видах палива – йдеться про використання теплових насосів й опалення за допомогою щепи або пелетами.

Депутати від «Нашого краю» долучилися до громадських слухань, що пройшли у місті. За їхніми результатами, основним теплопостачальником Ніжина залишаться «Ніжинтепломережі», а столичні компанії «Кліар Енерджі» та «Green Style» візьмуть на обслуговування по одній котельній, аби продемонструвати ефективність своєї роботи.

Сергій Баришовець підкреслив, що депутати «Нашого краю» будуть відстоювати інтереси жителів Ніжина щодо якісного теплопостачання. Також він підкреслив, що вкрай необхідно мати хороший діалог із жителями громад, аби оперативно й результативно реагувати на звернення і пропозиції мешканців регіону.