«Економічний розвиток неможливий без розвитку науки і техніки», – Борис Приходько «Наш край»

09.02.22pryhodko 2 - «Економічний розвиток неможливий без розвитку науки і техніки», - Борис Приходько «Наш край»

Верховна рада ухвалила законопроєкт який забезпечить діяльність науково-технічної сфери держави. Про це завив народний депутат України, лідер «Нашого краю» на Чернігівщині Борис Приходько.

«Конкурентоспроможність України у світі та сталий економічний розвиток суспільства неможливі без розвитку науки і техніки. У Верховній Раді ми ухвалили в цілому законопроєкт №6445 мого співавторства, який забезпечить діяльність науково-технічної сфери держави. Цим рішенням ми продовжили дію чинних пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки та інноваційної діяльності в Україні, оскільки Кабмін досі не подав на розгляд Верховної Ради законопроєкт з уже оновленими пріоритетними напрямами науково-технічної та інноваційної діяльності України», – прокоментував Приходько.

За словами народного депутату чинні пріоритетні напрямки – це енергетика та енергоефективність, нові технології в профілактиці та лікуванні найпоширеніших хвороб, інформаційна та комунікативна технології, раціональне природокористування, наукові дослідження з найбільших проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного, людського потенціалу.

«Реалізація законопроекту забезпечить продовження виконання державних програм, науково-дослідних та конструкторських робіт у відповідності з чинними пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки», – йдеться у пояснювальній записці до законопроєкту.