Дві сім’ї педагогів Снігурівського району отримають житло за рахунок районного бюджету, – Андрій Закусилов

01.03.20

Під час сесії Снігурівського районного ради депутати одноголосно підтримали ініціативу команди партії «Наш край» і погодили виділення 500 тисяч гривень на житло для освітян. Про це розповів депутат Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» Андрій Закусилов. Тепер, як зазначає депутат, мінімум дві сім’ї педагогів будуть забезпечені комунальним житлом, а по закінченню відпрацьованого терміну отримають їх у власність.

«Ми вдячні всім депутатам районної ради, які в незалежності від приналежності до партії, віддали свої голоси за такий важливий перший крок у вирішенні проблеми житла для педагогів. Саме реалізація цієї частини програми розвитку освіти дозволить заповнювати кадровий голод в школах Снігурівської ОТГ», – зазначив депутат.

Андрій Закусилов повідомив, що тепер черга Снігурівського міської ради ОТГ зі свого боку виділити 500 тисяч, тим самим створивши можливість забезпечення житлом сімей педагогів громади.

«Інвестуючи в розвиток освіти, ми інвестуємо в майбутнє. А забезпечення наших освітніх установ професійними кадрами, які будуть спокійні за своє майбутнє – один з головних критеріїв, який впливає на якість освіти наших дітей», – заявив депутат.