Донецкій «Наш край» привітав вчителів зі святом

30.09.16160930 foto shkola - Донецкій «Наш край» привітав вчителів зі святом

Професія викладача відноситься до найбільш важливих і відповідальних, – упевнений Сергій Третьяков.
«З учителями мені в житті щастило. Причому не тільки в школі, але і в спорті, і в трудовій діяльності», – зізнається обласної лідер «Нашого краю».
Розмірковуючи про роль наставників і педагогів в житті кожної людини, Сергій Третьяков підкреслює, що первинною ланкою в ланцюзі навчання є, звичайно, загальноосвітня система. Про проблеми цієї сфери голова Донецької обласної організації «Наш край» обізнаний дуже добре, адже серед його знайомих і родичів багато вчителів. Показовим в цьому плані Сергій Третьяков вважає Слов’янськ, місто, в якому, в силу освітньої специфіки, кожна друга сім’я в тій чи іншій мірі має відношення до професії педагога. Саме тому він вважає, що перетворення в системі загальної та професійної освіти дуже доречним було б почати з Слов’янська, де ефект впровадження інновацій буде найбільш помітним.
На його думку, діяти необхідно за трьома основними напрямками: підвищення матеріально-технічного забезпечення освітніх установ, розробка нових викладацьких та навчальних методик, які наблизять рівень вітчизняної освіти до міжнародних стандартів. Але головною складовою успіху лідер обласної організації політичної партії «Наш край» вважає  підвищення соціальної захищеності працівників педагогічної сфери і надання їм можливостей для професійного, і, як наслідок, кар’єрного росту.