Донецька обласна організація політичної партії «Наш край» йде на вибори

21.09.20

IMG 4822 1 300x200 - Донецька обласна організація політичної партії «Наш край» йде на вибориНа центральній площі Слов’янська відбулася урочиста церемонія презентації команди господарників та професіоналів Донецької області, які вже скоро поборються за посади депутатів міських та селищних рад і їх голів. Це особистості, готові йти вперед із людьми та заради людей.

Відкривали захід лідер Донецької організації Олег Недава, а також співголова партії Сергій Шахов, які своїми настановами заохотили всіх присутніх до плідної співпраці.

«Кожному майбутньому кандидату, кожному, хто вчора стояв поруч зі мною на сцені, я хочу побажати завжди пам’ятати цей день, пам’ятати про довіру людей і її цінність.  Житель громади – ваш начальник і суддя.  А я буду нагадувати вам про це щогодини» — додав Олег Недава.

Нагадаємо, що політична партія «Наш край» нещодавно заявила, що йде на місцеві вибори всіх рівнів по всій країні. Свої команди вже представили більшість регіонів, серед яких Донеччина, Чернігівщина, Дніпропетровщина, Луганщина, Запоріжжя, Хмельниччина, Одещина та інші.