Донченко закликала Миколаївську облраду згадати про долю спорткомплексу «Трудові резерви»

01.02.22taryfy - Донченко закликала Миколаївську облраду згадати про долю спорткомплексу «Трудові резерви»

Питання передачі спортивного комплексу «Трудові резерви» на баланс обласної ради «висить у повітрі» з 2019 року і досі потребує вирішення. Ажіотаж навколо передачі об’єкта вщух, а реальних кроків так і не було зроблено.

Про це заявила депутат Миколаївської обласної ради від партії “Наш край” Олена Донченко.

Як заявила депутат, вона направила депутатський запит на ім’я керівництва області, щоб отримати роз’яснення щодо нинішнього становища Миколаївського палацу спорту Центрального спортивного комплексу Комітету з фізичного виховання МОНУ («Трудові резерви»). Вона нагадала, що ще у вересні 2019 року депутати облради ухвалили рішення про передачу всього нерухомого майна комплексу на баланс області, проте досі його статус не відомий, а будівля продовжує занепадати.

«Я закликаю колег-депутатів разом зі мною втрутитися у питання, вимагати від чиновників виконання вже прийнятих рішень, щоб разом ми будь-якими можливими методами повернули до життя спорткомплекс «Трудові резерви», – наголосила Олена Донченко.

Вона відзначила і нинішній плачевний стан комплексу. «Три роки тому на базі «Трудових резервів» займалося понад 600 спортсменів. Будівля давно не ремонтувалася, при тому, що вона вже тоді була в дуже плачевному стані. Я особисто не хочу, щоб у Миколаєві повторилася історія фехтувальної школи, коли через недбальство влади будівля просто звалилася», – розповідає депутат. За словами Олени Донченко, у Миколаєві і так гостро стоїть питання спортивної інфраструктури та можливості для підготовки спортсменів. Так, на нинішніх зимових Олімпійських іграх Миколаївську область представить лише один спортсмен – та й той тренується вже давно не на Миколаївщині.

«Напередодні виборів-2020 хтось тільки не був стурбований долею спорткомплексу «Трудові резерви». Говорилося багато, а реальні дії тоді було вжито одиницями. Поступово питання «зам’яли», але наші діти так і залишилися займатися у холодних приміщеннях, які потребують ремонту та належного догляду. Ми не можемо й надалі чекати на кращі часи, і хтось нарешті має брати відповідальність, інакше ми просто втратимо «Трудові резерви», – резюмувала депутат.