До лисичанських шахтарів, які страйкують під землею 12 діб, спустився депутат від «Нашого краю» Шахов

30.10.18images - До лисичанських шахтарів, які страйкують під землею 12 діб, спустився депутат від «Нашого краю» Шахов

Шахтарі чотирьох шахт і структурних підрозділів ВАТ “Лисичанськвугілля” продовжують підземний протест дванадцяту добу. Про це в Facebook написав голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Так, за його інформацією сьогодні c 10:00 на центральній площі міста Лисичанська проходить мітинг на підтримку гірників. Після того, як одного з протестуючих Віктора Саматея підняли на поверхню з підозрою на пневмонію, на його місце спустився інший гірник. Зараз 15 гірників і народний депутат від «Нашого краю» Сергій Шахов знаходяться під землею на глибині 600 метрів.

“Уже 12 днів на Луганщині шахтарі відмовляються виходити на поверхню. Вони знаходяться під землею на глибині 600 метрів. Тепер головна вимога страйку полягає не в погашенні боргів із зарплати. Шахтарі втомилися від постійної брехні чиновників і «сніданків», якими їх годують на самих різних рівнях. Щоразу обіцяючи вирішити проблеми, але забуваючи про гірників відразу, як за ними закриваються двері чергового кабінету”, – сказав нардеп.

Депутат також нагадав, що на шахті імені Капустіна борги не погасили ще за попередні роки. Деякі за останні чотири місяці не отримали ні копійки.

Крім того, вчора гірники шахти імені Мельникова також вдалися до акції протесту, вимагаючи, щоб їм повернули зароблене: протягом двох годин перекривали дорогу в Лисичанську.