До кінця року у Рубіжному з’явиться нова техніка для прибирання вулиць

13.12.21

До кінця поточного року у Рубіжному Луганської області з’явиться нова сучасна техніка для прибирання вулиць. Про це повідомив помічник народного депутата від “Нашого краю” Олександра Сухова Дмитро Конов.

«Вже укладено договори, очікуємо на постачання нової техніки. Це портальний навантажувач і 21 контейнер, які будуть ліквідувати несанкціоновані звалища. Це новий сучасний екскаватор, це 20-метрова вежа, дві машини 4 в 1, які здійснюватимуть прибирання міста, а в зимовий період ліквідуватимуть засніженість на наших дорогах», – наголосив Дмитро Конов.

Він також додав, що сьогодні команда народного депутата Сергія Шахова прикладає максимум зусиль для наведення порядку в місті. З цією метою до Рубіжного було залучено понад 90 млн грн.

«Це перші кошти, залучені до нашого міста за 30 років. За ці гроші реалізовуються різні програми – зі стабілізації ситуації з твердими побутовими відходами, це нові сміттєвози, портальні навантажувачі, а також 7-кубові контейнери. Кожен із вас уже побачив результати роботи нашої команди», – додав помічник нардепа.

Він також нагадав, що вже в місто поставлено техніку для ремонту доріг, закуплено три нові шкільні автобуси.

«Також у місті Рубіжному не зверталася увага на внутрішньоквартальні проїзди та проходи, які у зимовий період були засніжені. Наразі закуповується техніка, яка ліквідуватиме цю засніженість. Також уперше за 30 років реалізовується програма з капітального ремонту внутрішньоквартальних проходів та проїздів. Це новий асфальт, це тротуарна плитка. І до кінця року ми покажемо серйозний результат роботи, адже разом ми зможемо все», – підсумував Дмитро Конов.