Дніпру -244! Позитив в кадрі від партії «Наш край» (ФОТО, ВІДЕО)

14.09.20

119222322 1767361323439857 3221272747366475241 n 300x225 - Дніпру -244! Позитив в кадрі від партії «Наш край» (ФОТО, ВІДЕО)Цими вихідними Дніпро відзначив свій 244-й День народження. В цьому році відзначити День міста вийшло як ніколи багато дніпрян. Люди засиділися на карантині, і ці святкові дні наочно показали, як городяни скучили за міськими масовими заходами. Не залишилася осторонь і команда Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Наш край», яка також вирішила додати позитивних емоцій дніпрянам до Дня міста.

12 вересня наш рідний Дніпро відзначав свій 244-й День народження. Свято тривало протягом всіх вихідних днів. Безліч цікавих локацій в різних куточках міста потішили дніпрян: регата, парад гідроциклів, авіашоу, встановлення національного рекорду з випікання піци в українському орнаменті «50-метрова піца», виступ групи «Агонь» (українська поп-група, заснована на початку 2016 року колишніми учасниками групи «Quest Pistols») на Фестивальному причалі, неймовірне світлове та вогняне шоу, найбільша постіндустріальна артінсталяція Dnipro Light Flowers, і також багато іншого.

Дніпропетровська обласна організація політичної партії «Наш край» не залишилася осторонь і також вирішила додати позитивних емоцій городянам. У різних куточках міста на обох берегах Дніпра були створені святкові фото-зони, де кожен бажаючий міг сфотографуватися зі своєю сім’єю, зафіксувати позитивні емоції на знімках і отримати їх безкоштовно на пам’ять. До речі для тих, хто любить ідеально оброблені фотографії, працювали фотографи-професіонали, роботи яких пізніше будуть розсилатися дніпрянам по електронній пошті. А ось для тих городян, хто не любить чекати, партійна організація «Наш край» приготувала сюрприз – моментальні фото, які роздруковувалися на місці протягом 20 секунд, як раніше це робилося на Polaroid. І, звичайно, всім маленьким дніпрянам від обласної команди «Нашого краю» дісталися повітряні кульки.

А ось найбільшим везунчикам навіть вдалося сфотографуватися з Іваном Івановичем Куліченко, одним з найулюбленіших і шанованих мерів Дніпра.

В ефірі програми 34 каналу «Грані» екс-мер Дніпра Іван Куліченко привітав городян з Днем міста і побажав їм миру і процвітання.

«Сьогодні я як ніколи відчув це свято. З 2000 року ми почали відзначати його всім містом. Найбільше мене надихають наші люди. Саме вони працюють і роблять наше місто таким, яким воно повинно бути сьогодні », – зазначив Іван Куліченко.

Також Іван Іванович взяв участь в заході до Дня міста біля пам’ятника Олександру Полю. «Традиція відзначати День міста біля пам’ятника Полю, яка почалася з 2002 року, зберігається. Це радує », – зазначив мер Дніпра в 1999-2014 роках Іван Куліченко.

«Я хочу побажати дніпрянам в першу чергу здоров’я. Я сьогодні чув благословення митрополита Іринея, щоб милість Божа зійшла на місто Дніпро, на жителів, які тут живуть, була щедрою, і щоб ми побудували майбутнє, про яке мріємо, своїми руками, зробили його не колись, не завдяки комусь, а самі, в найближчі роки, в найближчі дні і вже починаючи з завтра.

Я хочу, щоб сім’ї були дружними, бажаю, щоб батьки любили дітей, а діти батьків. І щоб наше старше покоління не залишилося без уваги і любові, тому що завдяки ним, ми живемо. Будьте щасливі, веселі і радісні. Нехай наше місто процвітає!», – побажав городянам Іван Куліченко.