Для забезпечення українців вакцинами та життєво необхідними ліками відставки заступника міністра охорони здоров’я недостатньо, – Олександр Мазурчак

10.08.17images 1 - Для забезпечення українців вакцинами та життєво необхідними ліками відставки заступника міністра охорони здоров’я недостатньо, – Олександр Мазурчак

Відставка заступника міністра охорони здоров’я – це визнання провалу у забезпеченні українців ліками та вакцинами, проте для вирішення проблеми з ними цього недостатньо. Про це заявив співголова партії “Наш край” Олександр Мазурчак.

Він нагадав, що “Наш край” неодноразово заявляв про нагальну необхідність навести лад у закупівлі ліків та вакцин.

“Під тиском заяв щодо непрофесійних дій керівництва МОЗ, у системі охорони здоров’я нарешті відбулися кадрові зміни, але це не вирішує проблему відсутності життєво важливих ліків та вакцин. Всі лікарні в країні мають бути негайно укомплектовані сироватками, вакцинами та ліками від гострих інфекційних захворювань”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що незважаючи на катастрофічну ситуацію з ботулізмом та іншими інфекційними захворюваннями, МОЗ продовжує займатися пропагандою медреформи, а не здоров’ям українців.

“Замість попередження прогнозованих спалахів гострих інфекцій у літній період та забезпечення всіх медичних закладів необхідними ліками, МОЗ продовжує пропагувати провальну медичну реформу. Сьогодні у лікарнях в регіонах відсутні препарати від сказу, ботулізму та низки інших смертельних захворювань”, – наголосив Олександр Мазурчак.

“Наш край” вимагає негайно забезпечити всі лікарні життєво необхідними ліками та вакцинами.

“Всі лікарні в країні мають бути негайно укомплектовані сироватками, вакцинами та ліками від гострих інфекційних захворювань. Українці чекають не на відставки, а на швидке та надійне вирішення проблем”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він переконаний, що якщо керівництво МОЗ і надалі наполегливо демонструватиме повну зневагу до здоров’я та життя українців – подальші кадрові зміни невідворотні.

“Якщо керівництво МОЗ не припинить зациклюватись на антиконституційній медреформі та не почне думати про життя та здоров’я українців – подальших кадрових змін не уникнути”, – підсумував Олександр Мазурчак.

 

Як відомо, 9 серпня заступник міністра охорони здоров’я Оксана Сивак пішла з посади.