Для представників «Нашого краю» у громадах Житомирщини пройшли партійні навчання

16.07.2116 07 zhytomyr ucheb - Для представників «Нашого краю» у громадах Житомирщини пройшли партійні навчання

У Романові Житомирщини відбулись партійні навчання «Нашого краю» для представників з шести громад. Навчання провів керівник школи партії Михайло Городок.

У навчаннях взяли участь партійці «Нашого краю» із Романівської, Чуднівської, Миропільської, Баранівської,  Любарської, Тетерівської та Вільшанської громад. Учасники отримали корисну інформацію – не тільки теоретичні знання, а й практичні поради з представництва громадських інтересів у  щоденній роботі партійних осередків. Мета навчань – сприяти розвиткові місцевого самоврядування та втіленню принципів децентралізації на місцях.

Також на семінарі депутати отримали  посібник «Діяльність місцевих депутатів та їх команд». Розроблений багаторічними партнерами «Нашого краю» Міжнародним Республіканським інститутом (США).

Як зазначили учасники зустрічі, нові потрібні та корисні знання вони застосовуватимуть на практиці в своїх громадах. Подібні навчання запланували організовувати на постійній основі. Адже, питання самоосвіти та підвищення рівня кваліфікації – серед пріоритетних для нашої команди «Нашого краю».