Діти Черкащини до свят отримали подарунки і цілу новорічну казку від «Нашого краю»

19.01.22cherkasy podarunky - Діти Черкащини до свят отримали подарунки і цілу новорічну казку від «Нашого краю»

Четвертий рік поспіль команда «Нашого краю» на Черкащині перетворюється на ельфів, а громадські приймальні – на майстерні Діда Мороза, адже саме там готуються такі очікувані малечею подарунки. Підготовка відбувається за особистої ініціативи голови обласного партійного осередку «Нашого краю» Анатолія Нужного.

Цього року команда нашокраївців дещо змінила формат та подарувала дітям Черкащини не лише солодощі, а й атмосферу свята, дива та новорічної казки.

1 - Діти Черкащини до свят отримали подарунки і цілу новорічну казку від «Нашого краю»

«Ще на початку грудня ми з командою прийняли рішення відмовитися від проведення передноворічних корпоративів, а зосередити всі кошти і час на проведення цікавих заходів для нашої дітвори. Кожна громада області, де є наші депутатські фракції та групи, долучилася до проведення святкових заходів біля центральних ялинок, на які запрошували Діда Мороза зі Снігуркою та інших казкових героїв», – розповідає очільник партії в області Анатолій Нужний.

За словами партійця, вже третій тиждень черкаські дітлахи продовжують отримувати подарунки та веселитися.

3 - Діти Черкащини до свят отримали подарунки і цілу новорічну казку від «Нашого краю»

Крім того, ініційована партією «Наш край» акція #Наш_край_оберігає дала можливість всім діткам отримати не просто смачний солодкий подарунок, а й корисну поробку, яка зі звичайної коробки перетворюється на годівничку для птахів.

 

«Концепція такого подарунка полягає у тому, щоб навчити наших дітей робити світ добрішим та вміти піклуватися про тих, хто цього потребує. Протягом цих святкових тижнів годівниці від «Нашого краю» з’явилися майже у кожному куточку області», – додав очільник партосередку.

Анатолій Нужний переконаний, що щасливе дитинство складається зі щасливих спогадів. А новорічні свята – це та казкова пора, яку потрібно продовжувати якомога довше, оскільки спогади про неї залишаються на все життя!