«Децентралізація – одна з небагатьох реформ, яка приносить плоди», – Юрій Гранатуров

01.11.17

главная фотоРеформа децентралізації одна з небагатьох, яка вже сьогодні приносить реальні плоди і сприяє відновленню економіки України. Про це заявив співголова «Нашого краю» Юрій Гранатуров на зустрічі з представниками моніторингової місії ОБСЄ Сандрою Гейл і Денисом Кордоновим.

За його словами, сьогодні реформа місцевого самоврядування – це діючий механізм, який здатний навести порядок в країні.

«Децентралізація влади та реформа місцевого самоврядування – реально діючий механізм, який здатний навести порядок в економіці, як окремих територій, так і країни в цілому. Якісно виконана реформа, і це я вам кажу, як людина все життя працювала у місцевому самоврядуванні, при професійному управлінському підході протягом короткого часу здатна дати впевнене зростання економічних показників», – зазначив Юрій Гранатуров.

Він підкреслив, розвиток громад можливо тільки при професійному управлінні територією.

«Що стосується об’єднаних територіальних громад, то я впевнений в позитивних змінах, які чекають ці громади. Але, в той же час хочу зазначити, що самодостатніми громади можуть стати тільки при господарському підході і професійному управлінні територією», – повідомив Юрій Гранатуров.

Він додав, сьогодні існує гостра необхідність в доопрацюванні законодавства про місцеве самоврядування.

«У реформи місцевого самоврядування є свої недоліки, але їх набагато менше ніж позитивних напрацювань. Тому поряд зі створенням об’єднаних громад, існує необхідність доопрацювати законодавчі діри і максимально роз’яснити всі норми головам сільських рад, депутатам ОТГ і старостам», – підсумував Юрій Гранатуров.

Як відомо, сьогодні відбулося ділова зустріч співголови партії «Наш край», Миколаївського міського голови 2013-2015 рр. Юрія Гранатурова з представниками моніторингової місії ОБСЄ Сандрою Гейл і Денисом Кордоновим.

За підсумками зустрічі представники ОБСЄ і співголова «Нашого Краю» домовилися про подальшу співпрацю та спільну роботу в здійсненні моніторингової місії ОБСЄ на півдні України.