Держава не має права вимагати гроші за транспортування газу, адже українці самі побудували цю систему – Шахов

21.05.21photo 2021 05 17 18 49 08 - Держава не має права вимагати гроші за транспортування газу, адже українці самі побудували цю систему – Шахов

95% всієї газотранспортної системи України було побудовано за рахунок і зусиллями споживачів газу. Держава не вкладала у газифікацію сіл та містечок ні копійки. Саме тому держава не має права брати з українців плату за доставку газу цією ж газотранспортною системою. Про це заявив співголова політичної партії «Наш край», народний депутат Сергій Шахов.

«Скажіть будь-ласка, коли в залі з’явиться законопроект, щоб монополія газових монстрів перейде в руки держави? Чому люди сьогодні сплачують за газотранспортну систему, яку вони будували? Схаменіться!», – закликав Сергій Шахов.

Крім того, нардеп наполягає на необхідності виправити регіональну дискримінацію у формуванні тарифної сітки для населення. Адже у Києві і області, де статистично найбільші заробітні плати серед усіх регіонів України, найнижчий тариф на світло та газ. А у депресивних, прифронтових Луганський та Донецькій областях він майже найвищий.

«Передаю вам привіт із Луганщини та Донеччини, де електроенергія та транспортування газу коштує в чотири рази більше, ніж у Києві», – підсумував Сергій Шахов.