Депутати, волонтери та члени партії “Наш край” на Хмельниччині вчились політичному лідерству

14.12.16DSC01853 - Депутати, волонтери та члени партії “Наш край” на Хмельниччині вчились політичному лідерству

DSC01829 300x169 - Депутати, волонтери та члени партії “Наш край” на Хмельниччині вчились політичному лідерствуТренінг “Особисте та політичне лідерство” пройшов днями у місті Кам’янці-Подільському на Хмельниччині для депутатів, волонтерів та членів партії “Наш край”.

Про ціннісні орієнтири лідера, особисту платформу та шляхи залучення послідовників розповідали представники партії, співголова “Нашого краю” Олександр Мазурчак та експерти Національного демократичного інституту в Україні.

За словами Олександра Мазурчака, такі тренінги необхідні у першу чергу для того, щоб передати молоді досвід.

“Досвід треба передати молоді. У нашій партії таких людей багато, вони мають азарт і бажання змінити щось в України. Єдине, чого їм не вистачає – управлінського досвіду”, – розповідає Мазурчак.

У тренінгу взяло участь більше 30 активістів, які протягом дня вчились бути ораторам та правильно висловлювати свою думку, будувати стратегію комунікації та планувати кампанію.

Нагадаємо, що такі тренінги для партійців “Нашого краю” проходять у різних куточках держави. За останній рік партія провела більше 100 аналогічних заходів для депутатів та активістів.