Депутати від «Нашого краю» зробили дорогий подарунок сільському будинку культури на Житомирщині

19.10.21zherev bylyard 1 - Депутати від «Нашого краю» зробили дорогий подарунок сільському будинку культури на Житомирщині

Жеревський сільський будинок культури Народицької громади на Житомирщині отримав до Дня села більярдний стіл. Такий подарунок громаді зробили голова Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край», депутат Житомирської обласної ради Сергій Диняк та заступник голови Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край», депутат Житомирської обласної ради Ігор Ходак.

 

Подарунок вручили у День села Жерев Народицької громади під час концерту місцевого творчого колективу «Ранкові роси». Відвідав святкування Анатолій Леончук, депутат Коростенської районної ради від політичної партії «Наш край», який і  передав подарунок – сертифікат на більярдний стіл для місцевого будинку культури. Депутат вручив подарунок Володимиру Боровському, який завідує Жеревським сільським будинком культури.

Жителі громади вдячні депутатам від політичної партії «Наш край» за такий коштовний подарунок, а також за привітання, турботу та увагу.

zherev bylyard 2 1024x768 - Депутати від «Нашого краю» зробили дорогий подарунок сільському будинку культури на Житомирщині