Депутати від «Нашого краю» взяли участь у засіданні постійної комісії з питань бюджету Романівської селищної ради

28.10.2128 10 zhytomyr - Депутати від «Нашого краю» взяли участь у засіданні постійної комісії з питань бюджету Романівської селищної ради

Василь Ходюк, депутат Романівської селищної ради від політичної партії «Наш край» на комісії виніс на обговорення питання оптимізації старостинських округів.

 

Також розглянули питання про звернення депутатів Романівської  селищної ради VIII скликання на найближчій сесії до Кабінету Міністрів України та  Верховної Ради України щодо соціально-економічного захисту громадян.

Ірина Серт, депутатка від «Нашого краю» ініціювала обговорення питання, щодо виділення коштів на розрахунок за енергоносії та тверде паливо.  А також медичний огляд призовників Романівської громади.

Юрій Чумаченко, депутат від «Нашого краю» підняв важливе питання — підключення газопостачання до двох дитячих садків.

Також депутати обговорили затвердження програми з  проведення інвентаризації земель  комунальної  власності на території  Романівської   селищної ради на  2021- 2025 рр. Затвердження Стратегії розвитку Романівської територіальної громади до 2027 року. Про внесення змін до бюджету Романівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Загалом на комісії розглянули майже два десятки питань, які планують винести на сесію 15 сесію Романівської селищної ради.