Депутати від “Нашого краю” у Краматорську пропонують нагороджувати за заслуги перед громадою

13.01.17

Депутати Краматорської міської ради від партії «Наш край» звернулися до міського голови з пропозицією про встановлення відзнаки – «За заслуги перед територіальною громадою Краматорська».

Цей знак, виконаний з дорогоцінних металів у вигляді герба міста вручатимуть за видатні заслуги в різних галузях життєдіяльності Краматорська – економіці, викладанні, захисту Батьківщини, науці, культури, відстоюванні прав і свобод громадян, соціальній сфері. За словами голови Краматорської міської обрганізаціі ПП «Наш край», депутата міської ради Андрія Бессона, вручення знака передбачається супроводжувати грошовою премією. Для цього в міському бюджеті слід створити спеціальний преміальний фонд.

Першим жителем Краматорська, удостоєним знака «За заслуги», може стати поліцейський патрульної служби Олександр Вєтров. З таким клопотанням виступає фракція «Нашого краю».

– 24-річний інспектор 1 січня вільний від служби час з ризиком для життя став на захист людини, якому погрожували 4 зловмисника. Цей гідний вчинок заслуговує на визнання і нагороди жителів нашого краю. Рішучі дії Олександра Вєтрова, їх висока оцінка з боку міської влади та громади повинна стати прикладом для правоохоронців, – каже Андрій Безсонний.