Депутати від «Нашого краю» у Чернігівській облраді порушили питання ремонту доріг в області

24.05.18DSC 0868 - Депутати від «Нашого краю» у Чернігівській облраді порушили питання ремонту доріг в області

Депутати Чернігівської облради від «Нашого краю» занепокоєні станом доріг місцевого значення у Борзнянському районі та одного з мостів на Бахмаччині. Відповідні запити сьогодні подали під час сесії обласної ради керівник фракції Ольга Чередник та депутат Ірина Грозенко.

Зокрема, Ірина Грозенко порушила питання про ремонт автомобільної дороги територіального значення Т-25-52 Борзна – Комарівка – М-02. За її словами дорога перебуває у жахливому стані.

“Автобусне сполучення Ніжин-Борзна, Чернігів-Борзна, Борзна-Київ може бути припинено в зв’язку з неможливістю проїзду по цих дорогах. У такому випадку постраждають мешканці сіл Оленівка, Берестовець, Іллінці, Комарівка”, -зазначила Ірина Грозенко.

Депутат Ольга Чередник звернулася щодо необхідності виконання робіт з ремонту моста, розташованого у селі Стрільники Бахмацького району, на автодорозі Т-25-23.

“Рух через міст вантажного транспорту призводить до його подальшого руйнування. Крім того, через міст рухається у громадський транспорт – автобус сполученням Чернігів – Батурин. Сподіваємось, що Чернігівська ОДА та Служба автомобільних доріг в області відреагують належним чином на порушені депутатами облради проблемні питання і вирішать їх”, – підсумувала Ольга Чередник.