Депутати від «Нашого краю» привітали працівників трьох лісгоспів на Житомирщині з профсвятом

20.09.2120 09 zhytomyr 2 - Депутати від «Нашого краю» привітали працівників трьох лісгоспів на Житомирщині з профсвятом

Депутати Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край»  долучилися до урочистостей з нагоди Дня працівників лісу, які відбувалися у ДП «Олевський лісгосп АПК», ДП «Білокоровицьке лісове господарство» та ДП «Пулинський лісгосп АПК».

 

Так, депутати Олег Казюк, а також депутати Коростенської районної ради Леся Рудницька та Олександр Ковальчук і депутат Білокоровицької сільської ради Федір Балах привітали працівників ДП «Олевський лісгосп АПК» та ДП «Білокоровицьке лісове господарство».

Олег Казюк вручив подяки в лісгоспі АПК головному економісту Вірі Гошко та головному інженеру Олексію Духничу. Таку ж подяку в Білокоровицькому держлісгоспі отримав голова профспілкового комітету Микола Конончук.

«Ми переконані в тому, що саме лісова галузь є не лише бюджетоутворюючою для Олевської та Білокоровицької територіальних громад, а й соціально значущою, оскільки надає робочі місця багатьом жителям саме сільської місцевості та щедро обдаровує усіх грибами, ягодами, лікарськими травами. Щира вдячність нашим працівники лісу, за тяжку і відповідальну та надзвичайно важливу працю, задля процвітання нашої України», – привітав лісівників Олег Казюк.

А працівники ДП «Пулинський лісгосп АПК» з нагоди професійного свята отримали від привітання й цінні подарунки від Анатолія Подіка.

Він висловив свої слова вдячності працівникам Володарсько-Волинського, Житомирського, Черняхівського, Курненського, Пулинського лісництв за сумлінну працю та відповідальне ставлення до своїх посадових обов’язків.

«Ліс – це запорука нашої екологічної безпеки та основа економічної стабільності країни і збереження природного національного скарбу, наш спільний обов’язок. Кожна людина повинна почуватися лісівником, кожна повинна посадити «своє дерево» і всі ми є відповідальними за примноження та збереження лісових насаджень нашого краю», – наголосив представник «Нашого краю».