Депутати від «Нашого краю» привітали підопічних благодійного фонду

20.08.2120 08 zhytomyr - Депутати від «Нашого краю» привітали підопічних благодійного фонду

Депутати від політичної партії «Наш край» та прихильники партії привітали підопічних організації «Благодійний фонд лікарня Іванопіль» з 3-річчям створення. Підтримав акцію депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігор Ходак.

Підопічні фонду на честь річниці створення організації отримали корисні та солодкі подарунки. Усього тут наразі перебуває 43 людини. Вітали бабусь та дідусів:  Олена Гроза, депутат Краснопільської сільської ради, Віталій Ніколаєнко, заступник керівника Бердичівської районної організації політичної партії «Наш край», Людмила Острожинська, керівник Бердичівської міської організації політичної партії «Наш край», Ірина Діденко, керівник штабу політичної партії «Наш край» у Бердичівському районі, а також прихильники партії.

«Депутати від «Нашого краю» постійно опікуються закладом та допомагають стареньким не лише матеріально. Вони люблять поговорити, чекають, щоб їх вислухали, порадили та втішили. А ми з радістю щоразу сюди приїжджаємо», — розповідає Віталій Ніколаєнко.