Депутати від “Нашого краю” на Житомирщині просять Укравтодор посилити безпеку руху на трасі “Київ – Ковель – Яготин”

07.05.21photo 2021 05 07 14 55 24 - Депутати від "Нашого краю" на Житомирщині просять Укравтодор посилити безпеку руху на трасі "Київ - Ковель - Яготин"

Дорога М-07 “Київ – Ковель – Яготин” має стати безпечнішою для людей. Зокрема,  на необхідності облаштувати усі перехрестя й пішохідні переходи освітленням та жовтими миготливими світлофорами на ній, наполягають депутати “Нашого краю” Коростенської районної ради. Відповідне звернення райради до Державного агентства автомобільних доріг України  та Служби автомобільних доріг у Житомирській області ініціювали обранці Леся Рудницька та Олександр Ковальчук.

Як відомо, територією Коростенського району Житомирської області проходить автодорога державного значення М-07 «Київ – Ковель – Ягодин». На цій автомагістралі доволі інтенсивний рух легкових і вантажних автомобілів, оскільки по ній здійснюються внутрішні та міжнародні перевезення.

Кілька років тому на цій дорозі були встановлені системи освітлення та жовті миготливі світлофори на пішохідних переходах перехресть з автодорогами місцевого значення, втім не усюди, де вони потрібні. Нажаль, з минулого року ці роботи не проводились.

“Ділянка даної автомагістралі від позначки км 198+690 до позначки км 245+690, що знаходиться в межах Коростенського району, не має такого обладнання перехресть, що призводить до частих дорожньо-транспортних пригод, у тому числі і з людськими жертвами. Так, лише за 2019-2021 роки на вказаній ділянці магістралі сталося 55 ДТП.

Зважаючи на вище наведене, просимо провести облаштування перехресть та пішохідних переходів вказаної ділянки дороги системами освітлення та жовтими миготливими світлофорами”,- наголосили депутати у проєкті звернення.

Аналогічне звернення, ініційоване депутатом від політичної партії “Наш край” Сергієм Вовком, вже підтримали в Олевській міській раді на черговій сесії.