Депутати від «Нашого краю» погодили питання змін до бюджету Романівської громади

21.09.2121 09 zhytomyr 2 - Депутати від «Нашого краю» погодили питання змін до бюджету Романівської громади

Депутати Романівської селищної ради політичної партії «Наш край» активно готуються до чергової сесії. Під час засідання постійної комісії з гуманітарних питань партійці попередньо розглянули проєкти рішень, які планують винести на сесію. Зокрема, погодили питання про розгляд змін до бюджету Романівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

 

Крім того, «нашкраївці» розглянули програму запобігання, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми на 2021-2022 роки. Також обговорили створення інклюзивної групи у Врублівському закладі дошкільної освіти і  внесення змін до плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Романівської селищної ради на 2021-2027 роки.

На засіданні постійної комісії з питань законності, регламенту та депутатської етики розглянули питання про затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.

Також в рамках підготовки до сесії Романівської селищної ради депутати від «Нашого краю» взяли участь у засіданні бюджетної комісії.