Депутати від «Нашого краю» Новоград-Волинської райради підтримали бюджет району

24.12.21rajrada - Депутати від «Нашого краю» Новоград-Волинської райради підтримали бюджет району

Депутати Новоград-Волинської районної ради Житомирської області ухвалили районний бюджет на наступний рік. Зокрема головний кошторис району підтримали депутати від політичної партії «Наш край».

Усього депутатський корпус розглянув 11 питань порядку денного сесії. Зокрема, обранці підтримали районний бюджет на 2022 рік, програму розвитку та фінансової підтримки КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» на 2022 рік. Також депутати розглянули питання про перейменування Новоград-Волинського району у Звягельський та  вирішили створити робочу групу, до складу якої ввійшли представники «Нашого краю» Володимир Цицюра і Віктор Сорока.

Окрім вирішення важливих для громади району питань, під час сесії вручили грамоти і нагороди представникам району. До списків нагороджених увійшли і партійці «Нашого краю».

Подяку від голови Житомирської обласної ради, а також подяку від командира 30 ОМБр отримав депутат обласної ради Віктор Мельник. Також відзнаки, подяки та грамоти отримали представники «Нашого краю»:

Іван Павлюк нагороджений відзнакою району «За заслуги перед Новоград-Волинським районом»;

Сергій Яремчук отримав Почесну грамоту районної ради;

Юрій Гнітецький отримав Грамоту Житомирської обласної ради;

Володимир Цицюра отримав Подяку Житомирської ОДА.