Депутати від «Нашого краю» на Житомирщині привітали медиків з професійним святом

22.06.2122 06 novost zhytomyr medyka glav - Депутати від «Нашого краю» на Житомирщині привітали медиків з професійним святом

До Дня медичного працівника депутат Житомирської обласної ради, голова Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край» Сергій Диняк вручив почесну грамоту Житомирської обласної ради директору Комунального некомерційного підприємства «Чоповицький селищний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чоповицької селищної ради  Віктору Райцю.

18 червня відсвяткувала свій 95-річний ювілей жителька Чуднова, ветеран медичної галузі Надія Танська. Надія Гнатівна весь свій трудовий шлях пов’язала з медициною. З нагоди Дня медичного працівника іменинницю вітали Чуднівський міський голова від партії «Наш край» Віталій Войтко, секретар міської ради Олена Яременко та депутат міської ради від партії «Наш край» Анастасія Кравчук — від імені Ігоря Ходака.

22 06 novost zhytomyr medyka 1 1024x682 - Депутати від «Нашого краю» на Житомирщині привітали медиків з професійним святом

Анатолій Подік, депутат Житомирської обласної ради від партії «Наш край», привітав медиків Хорошівської громади з професійним святом. Анатолій Олександрович вручив їм подарунки та подякував за невтомну працю.

Іван Дмитренко, керівник фракції «Наш край» Радомишльської міської ради, взяв участь в урочистих зборах КНП «Радомишльська лікарня» з нагоди Дня медичного працівника.

Іван Васильович виступив з привітальним словом та вручив Почесну грамоту та грошову винагороду водію санітарного автомобіля «швидка допомога» відділення-пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Радомишльської ОТГ  Геннадію Конорову.

Від імені Ігоря Ходака, депутата Житомирської обласної ради від партії «Наш край», депутати  Любарської селищної ради привітали медиків Любарської районної лікарні. Зокрема, відзначили сімейних лікарів та медичних працівників ковідного відділення. Лікарі отримали від Ігоря Ходака грошові премії.

Нагадаємо, що нещодавно в інфекційному (ковідному) відділенні Любарської районної  відділенні за кошти депутата  було оновлено вбиральні та душові. Вартість ремонту склала 90 тисяч гривень.