Депутати Покровської міської ради від “Нашого краю” привітали ветеранів системи освіти

02.10.17

150x150 - Депутати Покровської міської ради від “Нашого краю” привітали ветеранів системи освітиПокровська міська організація “Нашого краю” та депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко привітали ветеранів системи освіти. Про це повідомляє прес-служба Донецької організації “Нашого краю”.

Напередодні Дня працівника освіти педагоги-ветерани Покровська, Родинського та селища Шевченко отримали подарунки від “Нашого краю” та міського депутата Сергія Андрійченко, йдеться в повідомленні.

Перше привітання отримала Раїса Григорівна Король, яка 43 роки працювала в ЗОШ №33 селища Шевченко і Людмила Іванівна Подкоритова, яка понад 40 років присвятила розвитку системи дошкільної освіти. Не залишились без уваги і заслужені педагоги міста Родинське.

За словами члена “Нашого краю” міста Покровська Аліни Рудич, серед представників освіти особливої уваги заслуговують ветерани педагогічної праці.

“Напередодні професійного свята міська організація “Нашого краю” вітає всіх працівників освіти, серед яких хотілось би особливо відзначити ветеранів педагогічної праці. Щиро дякуємо за Вашу роботу та бажаємо міцного здоров’я”, – подякувала вчителям Аліна Рудич.

Депутат Сергій Андрійченко привітав свою вчительку Валентину Анатоліївну Давкіну.

“Хочу привітати всіх педагогів з пофесійним святом. Та побажати їм міцного здоров’я, терпіння, а також поядкувати за те, що вони вкладають в наших дітей знання та вбачають в них особистіть”, -зазначив Сергій Андрійченко.

Загалом в цей день привітання від “Нашого краю” отримали понад 20 педагогів-ветеранів.