Депутати «Нашого краю» взяли участь в робочій нараді зі старостою села Созонівка Великосеверинівської громади

14.12.21kropyv - Депутати «Нашого краю» взяли участь в робочій нараді зі старостою села Созонівка Великосеверинівської громади

Залучати медичні кадри для роботи в сільській амбулаторії Созонівки на Кіровоградщині слід, створивши гідні умови для спеціаліста, включно із наданням житла. Про це заявила депутат Великосеверинівської сільської ради та  член партії «Наш край» Олена Сотник під час звітування за рік роботи старостою села Віктором Колінько.

«Постає питання про імідж села, його привабливість для проживання. На сьогоднішній день вкрай необхідно створювати всі умови для залучення спеціаліста, включно з наданням житла. Адже ми усі прагнемо, щоб первинна медицина у сільській місцевості була такою ж кваліфікованою, доступною та якісною, як і в містах», – сказала депутат.

За її словами, лікар у сільській амбулаторії відсутній вже кілька місяців, в зв’язку з чим лунало багато звернень від місцевих жителів.

Староста села Созонівка Віктор Колінько назвав проблему із пошуком медичних кадрів, які бажали б працювати у селі, однією з найскладніших за останній рік. Він запевнив, що робить усе можливе, щоб якнайшвидше питання було закрите, додавши, що є певні кандидати на посаду лікаря і, звичайно ж, керівництво села зможе забезпечити медичного працівника гідними житловими умовами.

Окрім того, староста продемонстрував народним обранцям будівлі музичної школи та Будинку культури.

Депутата Великосеверинівської сільської ради та голову районної партії «Наш край» Сергія Салова вкрай зацікавила екскурсія Будинком культури, де він відмітив ремонт протікаючого раніше даху. Завідувач будинку культури зауважила депутатам, що хоч полагоджена лише половина даху, все ж сподівається у найближчому майбутньому на капітальний ремонт. Сергій Салов й інші обранці акцентували увагу, що частково на дах було виділено кошти громади, а також висловили вдячність за поміч компанії «Київстар».

Насамкінець зустрічі Віктор Колінько продемонстрував сільську музичну школу, представивши пропозицію про її розширення за рахунок актової зали.

«Ми пишаємось наявністю цієї школи. Як жителька села Созонівка знаю, наскільки важливо розвивати наявні творчі осередки для дітей у невеликих населених пунктах. Школярі не мають втрачати можливості всебічного культурного розвитку. Це ключовий пріоритет», – підтримала Олена Сотник.