Депутати «Нашого краю» виступили проти закриття двох дитсадків у Скадовську

08.02.22herson dytsadok - Депутати «Нашого краю» виступили проти закриття двох дитсадків у Скадовську

Депутати Скадовської міської ради від «Нашого краю» виступили проти закриття двох дитячих садків у місті. Про це повідомила голова Скадовської районної організації політичної партії «Наш край» Людмила Козлова.

Депутатська більшість у Скадовській міськраді занепокоєна ситуацією щодо «реорганізації» двох дитячих садочків. Спочатку ця інформація циркулювала на рівні чуток, проте проєкт відповідного рішення уже з‘явився на сайті Скадовської міськради. Причому без відома більшості депутатів, без обговорення та висновків жодної комісії, яка могла б запропонувати подібний проєкт. Зважаючи на важку соціально-економічну ситуацію в місті та громаді, фракція політичної партії «Наш край» звернулася до міського голови за поясненнями щодо неоднозначної ситуації.

«Руйнувати – не будувати! Мабуть, таким лозунгом керуються ті, хто не в змозі ефективно та раціонально використовувати ні бюджетні, ні людські ресурси нашого Скадовського краю. Тримаємо на контролі дане питання і не дозволимо ухвалювати одноосібні, неузгоджені та антисуспільні рішення», – наголосила Людмила Козлова.