На Чернігівщині депутати від «Нашого краю» виступили проти продажу землі

23.06.17

Депутати від «Нашого краю» у Ріпкинській районній раді виступили проти продажу землі сільськогосподарського призначення. Про це повідомив керівник фракції “Нашого краю” у Ріпкинській районній раді Петро Головач.

За його словами, разом із колегами з інших фракцій депутати від “Нашого краю” підтримали звернення до керівництва держави – Президента України Петра Порошенка, глави уряду Володимира Гройсмана та голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо недопущення продажу сільгосподарської землі.

«Ми живемо у сільськогосподарському регіоні, і як ніхто інший розуміємо проблеми та побоювання українських селян. При відкритті ринку землі існують високі ризики, що найкращу землю скуплять іноземці та олігархи, які володіють достатнім фінансовим ресурсом, а селяни можуть потрапити у «рабство», – пояснив Петро Головач.

Він наголосив, що це питання потребує подальшого обговорення і дискусії, вивчення досвіду наших сусідів.

«До продажу землі слід підійти дуже виважено, бо це наше основне багатство. “Наш край” пропонує запровадити перехідний період для опрацювання всіх технічних та юридичних питань, та впровадження прозорого обігу земель. Лише після цього можливе обговорення земельної реформи”, – підсумував Петро Головач.

Під час засідання чергової сесії Ріпкинської районної ради депутати розглянули низку робочих питань, затвердили звіт голови районної ради.